Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній очолив соборну архієрейську Літургію в храмі благочиння

10 червня, у Свято-Покровському храмі (на Пріорці) Північного вікаріатства, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію. У цей день своє 40-річчя відзначає єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, вікарій Київської Митрополії.

Його Високопреосвященству співслужили: керуючий Північним київським вікаріатством архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, настоятель храму єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій, клірики та гості храму у священному сані.

За богослужінням були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після літургії всі присутні привітали іменинника з Днем народження.

Київська Митрополія УПЦ