Напередодні дня пам’яті прп.Онуфрія архієпископ Феодосій співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі

24 червня, напередодні дня пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили ієрархи Помісних Православних Церков:  митрополит Карфагенський Мелетій (Александрійська Церква), митрополит Ловчанський Гавриїл  (Болгарська Церква), єпископ Моравічський Антоній (Сербська Церква), єпископ Гайновський Павел  (Польська Церква), митрополити, архієпископи та єпископи Української Православної Церкви;  архімандрит Ієронім (Піліотіс) та ієромонах Варнава (Хрисанфу) (Кіпрська Церква), протоієрей Любомир Казашкі (Болгарська Церква), протоієрей Андрій Левчак (Польська Церква), протоієрей Назарій Полатайко (Православна Церква у Америці), ієродиядон Димитріан (Пеца) (Кіпрська Церква), братія обителі та інші гості у священному сані.

За богослужінням молились митрополит Тамасоський Ісаія (Кіпрська Церква), архієпископ Празький Михаїл (Чеська Церква), студенти Київських духовних шкіл, численні паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.

Після всенічного бдіння Блаженніший Владика прийняв делегації від Помісних Православних Церков, які прибули на святкування Дня Ангела Предстоятеля Української Православної Церкви.

Завтра, 25 червня, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, ім’я якого отримав у чернечому постризі Блаженніший Митрополит Онуфрій, Предстоятель очолить Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври, початок о 8:45.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

2 комментария: