Архієпископ Феодосій очолив богослужіння престольного свята в Свято-Миколаївському храмі на Подолі

22 травня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Миколая на Подолі в м.Києві.

В день престольного свята Високопреосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії по м.Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Сергій Вінничук та духовенство столиці. За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій передав настоятелю і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вручив церковні нагороди благодійникам.

ДОВІДКАХрам святителя Миколая (вул. Юрківська, 3). Серед сучасної забудови неподалік від схилу гори Юрковиці археологічні дослідження у 2003-2004 рр. виявили залишки давньоруського храму ХІІ ст. Існує припущення, що тут містилася церква свт. Миколая. Пам’ятку археології нині законсервовано, над вівтарною частиною встановлено хрест. Поряд із місцем розкопок, починаючи з 2008 р., відбувалися богослужіння просто неба. У 2009 р. тут на вільному майданчику був зведений новий храм зі зруба на честь свт. Миколая. Будівля споруджена за оригінальним проектом з використанням у зовнішньому та внутрішньому оформленні мотивів неоруської стилістики.

СТОЛИЧНИЙ БЛАГОВІСНИК

Перегляди (11)

Столичный Благовестник

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...

Комментирование запрещено

  • Помітили помилку?

    Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Ctrl+Enter або кнопку:
    Дякуємо за допомогу!
  •  Столичний Благовісник: вКонтакте odnoklassnikiОдноклассники Facebook Twitter Google+