Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Подолу

17 апреля, в середу 6-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів в споруджуваному храмі на честь преподобного Сергія Радонезького в Подільському районі столиці.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Георгій Швець, настоятелі храмів і духовенство Подільського району. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.