Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці

23 вересня, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій ектенії владикою була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

По закінченні богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

Перед початком богослужіння архієпископ Феодосій ознайомився зі стендом пам’яті протоієрея Андрія Печника, встановленим до річниці упокоєння багаторічного настоятеля Хрестовоздвиженського храму і найстарішого клірика Київської єпархії. На стенді представлені фотографії, документи, церковні і державні нагороди протоієрея Андрія Печника.

Царство небесне і вічна пам’ять покійному отцю Андрію!