Духовенство Подільського благочиння привітало дітей та інвалідів зі святом Пасхи

Пасха_2016-11 травня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія священик з учнями недільної школи при храмі Петра і Павла на Куренівці за традицією привітали зі святом Великодня дітей та службовців приймальника – розподільника для дітей ГУНП у м. Києві. Учні у віршованій формі розповіли про свято та виконали пісні. Ієрей Сергій окропив вихованців святою водою та подарував Пасхи.

Також, не залишилися без уваги люди з обмеженими можливостями з Подільського районного товариства інвалідів «Єдність» та діти з СЗШ школи – інтернату №5 для дітей з вадами зору, яких священики храму святих первоверховних Апостолів Петра і Павла привітали зі святом Великодня.