Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Літургію у храмі нашого благочиння

19 грудня керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив Божественну літургію у столичному Покровському храмі на Пріорці, один з престолів якого освячений на честь святителя Миколая. Його Високопреосвященству співслужив керуючий Північним вікаріатством м.Києва, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій.

Преосвященним владикам також співслужили: глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба), секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, секретар Київської єпархії, настоятель храму протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, Облонського – протоієрей Володимир Терещук, другий Шевченківського благочиння – протоієрей Віталій Бойко та духовенство єпархії.

На малому вході митрополит Антоній, з благословення Предстоятеля, вручив клірикам храму богослужбові нагороди.

Після читання Євангельської розповіді митрополит Антоній звернувся до парафіян храму з архіпастирським словом.

Після Літургії духовенство звершило хресний хід навколо храму, після чого владика Антоній привітав настоятеля, кліриків і парафіян храму з престольним святом.

СТОЛИЧНИЙ БЛАГОВІСНИККДАіС