Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Неділю про митаря і фарисея

1 лютого, в Неділю про митаря і фарисея, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Феодосій звершив хіротонії випускників Київської Духовної Академії: диякона Олександра Максимова в сан священика, а читця Владислава Музиканта в сан диякона. Обидва клірика, висвячені для служіння в Хрестовоздвиженському храмі столиці, раніше несли послух старших іподияконів єпископа Феодосія. На завершення Літургії Преосвященний владика вимовив проповідь по темі Євангельського читання.

Перегляди (53)

Черкасский Благовестник

Подписывайтесь на наши каналы в Telegram, Яндекс.Дзен и в других соц.сетях...

Комментирование запрещено

  • Помітили помилку?

    Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Ctrl+Enter або кнопку:
    Дякуємо за допомогу!