Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в день Святої Трійці

8 червня, в день Святої Трійці, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму. Після закінчення Літургії була звершена святкова вечірня з читанням колінопреклонених молитов П’ятидесятниці. Перегляди (123)

Єпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні свята Святої Трійці

7 червня, напередодні свята Святої Трійці, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння з літією у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму. Перегляди (269)

Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Троїцьку батьківську суботу

7 червня, в Троїцьку батьківську суботу, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму. По закінченні Літургії єпископ Феодосій звершив панихиду та вимовив проповідь. Перегляди (86)