Архієпископ Феодосій звершив Літургію престольного свята в храмі Подільського благочиння

8 вересня, у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, свято Володимирської ікони Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій очолив Божественну Літургію в храмі на честь Володимирської ікони Пресвятої Богородиці в Подільському районі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужило духовенство району на чолі з благочинним Подільського благочиння протоієреєм Тимофієм Костюченко та настоятелем храму протоієреєм Василієм Тарасовим.

На завершення богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій передав настоятелю, духовенству та громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і звернувся зі словом проповіді.

На завершення урочистостей гостям представили святковий концерт.