Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в споруджуваному храмі прп.Сергія Радонезького

6 травня, в Неділю про самаряниню та день пам’яті вмч.Георгія Побідоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в споруджуваному храмі на честь преподобного Сергія Радонезького в Подільському районі столиці.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Георгій Швець і духовенство м.Києва.На богослужінні владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення Літургії владика привітав отця настоятеля з Днем тезоіменитства, передав духовенству та громаді храму слова вітання і благословення від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.