Відбулася соборна пасхальна Літургія духовенства нашого благочиння

13 квітня, у Світлу п’ятницю, день святкування ікони Божої Матері “Живоносне Джерело”, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій очолив Божественну Літургію в храмі на честь Володимирської ікони Пресвятої Богородиці в Подільському районі м.Києва.

Високопреосвященному владиці співслужило духовенство району на чолі з благочинним Подільського благочиння протоієреєм Тимофієм Костюченко та настоятелем храму протоієреєм Василієм Тарасовим. На завершення богослужіння відбувся пасхальний Хресний хід навколо храму, після якого архієпископ Феодосій привітав присутніх зі святом Христового Воскресіння та вимовив проповідь.