Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Великий Четвер

5 квітня, в Великий Четвер, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив вечірню з Літургією свт.Василія Великого у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння, на малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Феодосій удостоїв клірика Хрестовоздвиженського храму ієрея Олексія Максименюка ієрархічної нагороди – права носіння хреста з прикрасами.

Після закінчення Літургії архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

У Страсний Четвер Церква згадує декілька важливих подій з життя нашого Спасителя: Тайну Вечерю, на якій Господь встановив Таїнство Євхаристії та омив учням ноги, даючи нам зразок смирення і любові до ближніх, молитву в Гефсиманському саду та зрадницький поцілунок Іуди, яким він віддав Божественного Вчителя на страждання і смерть.