Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію у Введенському храмі на Подолі

18 березня, в Неділю 4-у Великого посту, пам’яті преподобного Іоанна Ліствичника, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському храмі на Подолі в м.Києві, релігійна громада якого носить ім’я благовірного князя Олександра Невського.

Високопреосвященному владиці співслужили благочинний Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, настоятель храму протоієрей Петро Мороз та духовенство столиці.

На завершення богослужіння владика передав настоятелю, духовенству та громаді храму благословіння від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.