Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Подолу

7 березня, в середу 3-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Покрова Божої Матері на Пріорці в м.Києві.

Преосвященному владиці співслужили секретар Київської єпархії та настоятель храму протоієрей Костянтин Пилипчук, настоятелі храмів і духовенство Подільського району. В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.