Архієпископ Боярський Феодосій очолив Божественну літургію з нагоди малого престольного свята в Петропавлівському храмі на Подолі

11 лютого, в день пам’яті священномученика Ігнатія Богоносця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в відроджуваному храмі на честь святих апостолів Петра і Павла на Подолі. Історично на місці Петропавлівського храму була церква з боковим вівтарем на честь священномученика Ігнатія.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Подільського району та настоятель храму протоієрей Тимофій Костюченко і духовенство столиці. На завершення богослужіння владика передав духовенству та громаді храму вітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та вимовив проповідь.