До дня інвалідів священики Подільського благочиння відвідали організацію інвалідів “Єдність”

20151127_1503313 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія священики парафії на честь первоверховних апостолів Петра і Павла Подільського благочиння ієрей Димитрій Левченко та ієрей Сергій Горбачов відвідали інвалідів однойменного району столиці.

Ця зустріч була приурочена до Міжнародного дня інвалідів. Духовенство столичного храму передало посильну допомогу продуктами харчування для організації інвалідів Подільського районного товариства “Єдність” для подальшого їх розповсюдження серед нужденних. Після цього священики відвідали знівечених на дому та поспілкувалися з ними.