Відбулася волонтерська поїздка київських парафій до дітей Бердичівської школи-інтернат

IMG_009028 червня, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, відбулася чергова спільна поїздка духовенства та волонтерів Хресто-Воздвиженського храму на Подолі та Свято-Введенського обиденного храму, що на Теремках-1, в «Бердичівську спеціальну загальноосвітню школу інтернат для дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки».

В місіонерській поїздці взяли участь клірики м.Києва ієрей Роман Симонович, диякон Олег Горбовський та православні миряни. В котрий раз волонтери приїхали до шостих класів, привезли подарунки: спортивний інвентар, одяг та взуття. В дружній атмосфері за святковим столом волонтери провели бесіду з дітьми про Бога. Діти дуже чекали на цей приїзд, з любов’ю приймали гостей, а коли прийшов час вирушати в дорогу, прохали і надалі їх не забувати.